Tescoma – kuchyňské potřeby

Užijte si vaření s praktickými sadami nádobí

Jsme český výrobce kuchyňských potřeb. Sázíme na vlastní výzkum, originální design a prvotřídní materiály. Náš sortiment zahrnuje více nežli 2000 druhů vybavení pro přípravu potravin, vaření i příjemné stolování. Nabízíme kuchyňské pomůcky – nože, sady nádobí, struhadla a mnoho dalších nástrojů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • U Tescomy 241
  • Zlín - Lužkovice
  • 760 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

vstoupit do e-shopu


Originální design kuchyňských potřeb

Společnost Tescoma jsme založili ve Zlíně roku 1992. Od počátku bylo naším cílem vyvíjet a prodávat prvotřídní a dostupné kuchyňské potřeby vlastního designu. V současné době jsme jedničkou na českém a slovenském trhu. Své výrobky dodáváme do více nežli 100 zemí po celém světě. Jako čistě česká společnost navazujeme na úspěšnou tradici domácího průmyslu. Naše výrobky jsou původní, založené na práci zaměstnanců ve firemním výzkumném Design centru. Jsme držiteli řady světových patentů. Vybíráme pouze nejkvalitnější materiály certifikované pro užití v gastronomii. U většiny svých výrobků poskytujeme nadstandardní záruční lhůty.

Příbory, struhadla, nože i celé sady nádobí

Vyberte si z našeho sortimentu kuchyňských potřeb pro domácí i profesionální gastronomii. Vyrábíme vybavení určená pro vaření, pečení, skladování potravin i stolování. Dodáváme univerzální sady nádobí i samostatné pánve či hrnce. Pořídit si můžete nože, nůžky i krájecí desky v mnoha technických i estetických provedeních. Díky kvalitním antiadhezním povrchům našich plechů, pekáčů či zapékacích mís se vyhnete nepříjemnému připálení.

Dodáváme stylové vybavení pro sváteční stolovaní i každodenní chvilky domácí pohody. V našem sortimentu najdete příborové sety, talíře, hrnečky i sady na fondue. Nádobí i další vybavení vyvíjíme a vyrábíme s ohledem na potřeby moderního vaření. Důležitá je pro nás univerzálnost. Například všechno nerezové nádobí nové generace je možné použit na všech typech sporáků – plynových, elektrických, sklokeramických, halogenových i indukčních.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce